Dėklas Smart Magnet Huawei Y6 2018 juodas

Kaina
EAN: 5900495657626, 5901737910493, 5901737898623
• Yra sandėlyje 5 vnt.
• Yra sandėlyje 5 vnt.
4.99 €

Informacija apie prekę

Itin elegantiškas ir stilingas dėklas, tvirtinamas stipriu magnetu. Turi praktiškas kišenes reikalingiems dokumentams, o mygtukų išpjovos leidžia nevaržomai naudotis telefonu.

Dėklai pagaminti iš aukštos kokybės ekologiškos odos. Odinė apdaila yra ne tik viršuje, bet ir visame korpuso paviršiuje, o odinės siūlės dar labiau sustiprina korpusą ir daro jį dar elegantiškesnį. Pagrindinis dėklo privalumas – magnetinis užsegimas per visą plotį, itin patogus kasdieniam naudojimui. Gera magneto kokybė garantuoja ilgą jo tarnavimo laiką.

Papildomai dėklas turi dvi kišenes, kuriose galėsite įdėti bankomato korteles, pinigus ar kitus reikalingus dokumentus. Dėklą galima naudoti ir kaip stovą patogiai video ar nuotraukų peržiūrai.Viduje yra silikoninis telefono įdėklas, pagamintas tos pačios spalvos kaip ir dėklas. Dėklas turi išpjovas visiems telefono funkciniams mygtukams – jungtims, kamerai ar garsiakalbiams.

 

Gamintojas:
Huawei
Modelis:
Y6 2018
Spalva:
Juoda
Dėklo tipas:
Atverčiamas į šoną
4.99 €


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)

Mes naudojame kelių tipų slapukus – nuolatinius ir vienos sesijos. Vienos sesijos slapukai ištrinami iš Jūsų įrenginio, kai tik uždarote interneto naršyklę. Nuolatiniai slapukai saugomi Jūsų įrenginyje tol, kol jie yra specialiai ištrinami arba kol baigiasi jų galiojimas. Sužinoti daugiau
Suskleisti