Apie mus

UAB „Ridiva“ veiklos sritys - didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos prekėmis, telefonų priedais, aksesuarais ir detalėmis. Įmonė sėkmingai vykdo savo veiklą jau daugiau nei 15 metų, o nuo 2017 metų UAB Ridiva buvo suteiktas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas.

Įmonės misija – tiekti aukštos kokybės prekes priimtiniausiomis kainomis. Įmonė atsakingai žiūri į kainodarą, todėl kiekvienas pirkėjas gali būti tikras, kad reikiamą prekę įsigys už patrauklią kainą. Tačiau geriausios kainos – ne vienintelis įmonės prioritetas. Įmonė taip pat siekia užtikrinti, kad naujausių telefono modelių aksesuarai po pasaulinės telefono prezentacijos būtų greičiausiai pateikti rinkai.

Prekių asortimentas atrenkamas ir formuojamas atsakingai, kruopščiai įvertinus pirkėjų poreikius ir lūkesčius, siekiama žengti koja kojon su pasaulinėmis naujovėmis. Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia, kad naudotis išmaniaisiais įrenginiais būtų dar patogiau, o jie tarnautų jums ilgai bei patikimai. Mes atstovaujame JOYROOM, CHOETECH, NILLKIN, UGREEN, BASEUS, HOCO, X-LEVEL, DUX DUCIS, ADPO, BOROFONE, DEVIA, 3MK, GOODRAM, REMAX, MERCURY, ARAREE, ir kitus gamintojus. Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)

Mes naudojame kelių tipų slapukus – nuolatinius ir vienos sesijos. Vienos sesijos slapukai ištrinami iš Jūsų įrenginio, kai tik uždarote interneto naršyklę. Nuolatiniai slapukai saugomi Jūsų įrenginyje tol, kol jie yra specialiai ištrinami arba kol baigiasi jų galiojimas. Sužinoti daugiau
Suskleisti