Dėklas Mercury Soft Jelly Case Samsung A256 A25 5G juodas

Kaina
EAN: 4000000983514, 8809972549072
• Yra sandėlyje >10 vnt.
• Yra sandėlyje >10 vnt.
5.99 €

Informacija apie prekę

Mercury Soft Jelly mobiliojo telefono dėklas – tai elegantiškas, silikoninis dėklas, garantuojantis išmaniojo telefono saugumą ir puikų naudojimo komfortą.

Pagrindinės funkcijos:

  • Apsauginis telefono dėklas Mercury Soft Jelly Case pagamintas iš aukščiausios kokybės TPU medžiagos. Ši medžiaga pasižymi atsparumu tempimui, nusidėvėjimui, stiprumu, taip pat yra vertinimas kaip aplinką tausojanti.
  • Mercury dėklas yra plonas, idealiai pritaikytas prie telefono formos.
  • Matiniame paviršiuje nelieka žymių nuo pirštų, paviršius neslidus, glaudžiai apgaubia telefoną ir apsaugo jį nuo smūgių ir susibraižymų, patogiai išpjautos ertmės netrukdo naudotis mygtukais ir įkroviklio kištuku. 

Mercury Soft Jelly telefono dėklas sukurtas specialiai jūsų tiksliam įrenginio modeliui – užtikrinamas puikus prigludimas ir maksimali apsauga.

Gamintojas:
Samsung
Modelis:
A256 A25 5G
Spalva:
Juoda
Dėklo tipas:
Galiniai įdėklai
5.99 €


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)

Mes naudojame kelių tipų slapukus – nuolatinius ir vienos sesijos. Vienos sesijos slapukai ištrinami iš Jūsų įrenginio, kai tik uždarote interneto naršyklę. Nuolatiniai slapukai saugomi Jūsų įrenginyje tol, kol jie yra specialiai ištrinami arba kol baigiasi jų galiojimas. Sužinoti daugiau
Suskleisti