Dėklas 3mk Satin Armor Case+ Samsung A346 A34 5G

Kaina
EAN: 5903108515085
• Yra sandėlyje >10 vnt.
• Yra sandėlyje >10 vnt.
8.99 €

Informacija apie prekę

Išmanusis telefonas mėgsta keliauti kišenėje, ypač atsegtoje. Keliauti tokiu būdu gali būti pavojinga. Neatsargus žingsnis ir nelaimė jau arti. Štai kodėl kiekviena 3MK Satin Armor Case+ dalis skirta apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną nuo pažeidimų, net jei jį numetate iš aukščio ant akmenų. Trumpai tariant, dėklas tinka ekstremalioms situacijoms. 

Atsižvelgdami į tai, „Satin Armor Case+“ 3MK įrengė su „Shock Pocket“ technologija, kuri sugeria jūsų išmaniojo telefono smūgio į kietą paviršių jėgą. Estetiški ir funkcionalūs įdubimai dėkle veikia kaip pagalvėlės, dėklas perima visą smūgio jėgą.

Su 3MK dėklu -kamera visada apsaugota. Kam patinka išmanieji telefonai be fotoaparato? Taigi, 3MK iš aukštai numetė išmaniuosius telefonus, norėdami rasti sprendimą, kuris apsaugotų jautrią kamerų elektroniką. Šimtai testų, ir štai – 3MK Satin Armor Case+ dėklas su pakeltais kraštais aplink fotoaparatą, kuris puikiai sugeria smūgius ir apsaugo objektyvą nuo įbrėžimų.

Žinome, kad dėklas gali pakenkti išmaniojo telefono mygtukų funkcionalumui. Paspaudi juos ir nieko neįvyksta - itin erzina. Štai kodėl 3MK pasirūpino, kad „Satin Armor Case+“ niekada nesukeltų tokių problemų. Dėklas leidžia lengvai pasiekti visus išmaniojo telefono prievadus ir mygtukus. Tai taip pat garantuoja didelį mygtukų jautrumą ir pilną funkcionalumą.

 

 

Gamintojas:
Samsung
Modelis:
A346 A34 5G
8.99 €


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)

Mes naudojame kelių tipų slapukus – nuolatinius ir vienos sesijos. Vienos sesijos slapukai ištrinami iš Jūsų įrenginio, kai tik uždarote interneto naršyklę. Nuolatiniai slapukai saugomi Jūsų įrenginyje tol, kol jie yra specialiai ištrinami arba kol baigiasi jų galiojimas. Sužinoti daugiau
Suskleisti