Ridiva on Facebook
Kainininkas
Bluetooth nešiojamas garsiakalbis Sponge BoomChick pilkas

Sponge BoomChick
Tai nauja, belaidė, nešiojama Bluetooth kolonėlė. Ji pasižymi savo galingu garsu, integruotu FM imtuvu bei turi USB, MicroSD ir AUX ausinių lizdo įėjimus. Kolonėlės mygtukais galėsite valdyti savo dainas, jų garsumą ir telefono skambučius (laisvų rankų įranga). Tą patį galėsite daryti būnant nutolus nuo kolonėlės iki 10 metrų, nes kolonėlė paprastai susiriša su Jūsų įrenginiu (telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar kt.) „Bluetooth“ pagalba. Sponge BoomChick turi efektyvią bei mažai energijos eikvojančią Bluetooth v4.2 versiją, taigi galėsite ją nešiotis į žygius ir keliones.

Mėgaukitės subalansuota muzikos kokybe kur tik panorėję! Sportuodami, keliaudami ar tiesiog ilsėdamiesi kartu su Sponge BoomChick.

Prijunkite savo išmanųjį telefoną ar bet kurį kitą prietaisą prie Sponge BoomChick per AUX garso įvestį arba Bluetooth ryšį. Kolonėlė taipogi nuskaito USB bei Micro SD laikmenas. Galėsite perjunginėti dainas savo grojaraštyje ir valdyti garsą naudojant ant garsiakalbio esančius mygtukus.

Kolonėlėje integruotas mikrofonas leis Jums naudoti Sponge BoomChick kaip laisvų rankų įrangą.

Energiją tausojančios Bluetooth 4.2 versijos bei didelės baterijos talpos dėka, Sponge BoomChick garsiakalbis liks neišsikrovęs itin ilgai – iki 14 valandų, net grojant maksimaliu garsu!


EAN: 7807299684606
Kaina (su PVM):
17.99 €

Šios prekės neturime

Krepšelis
Krepšelis tuščiasApdovanojimai
Strongest in Lithuania


Mūsų prekinis ženklas
tellos
Mes atstovaujame
Pagalba

 

Susisiekite su mumis:
tel. +370(5) 264-08-75
mob. +370-659-32500

Skype