Ridiva on Facebook
Kainininkas
Išmanioji apyrankė Sponge Move HR 2

Sponge Move HR 2 – tai išmani apyrankė su spalvotu lietimui jautriu ekranu ir širdies ritmo realiu laiku stebėjimo funkcija. Ši apyrankė skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą ir kalorijų skaičių, padeda pasiekti jūsų sportinį tikslą ir rodo jūsų širdies ritmo grafiką. Apyrankė stebi jūsų miego kokybę ir primena jums išlikti aktyviais. Šios apyrankės ekrane jūs galite skaityti žinutes ir gauti kitus pranešimus iš savo mobiliojo telefono, taip pat atmesti įeinantį skambutį.

Didelis ir Spalvotas Ekranas
Sponge Move HR 2 turi spalvotą IPS, 0,96 colio lietimui jautrų ekraną kuris puikiai matysis dienos šviesoje. Apyrankė taip pat turi šviesos daviklį, kuris reguliuos ekrano ryškumą pagal aplinkos apšvietimą. Laikrodis turi skirtingas ekrano temas.

Realaus Laiko Pulso Matuoklis

Treneruotės metu apyrankė rodys pastovų širdies pulsą, todėl galėsi optimizuoti intensyvumą, matydamas, kurioje kardio zonoje sportuoji – riebalų deginimo, aerobinėje, anaerobinėje ir pan.

Sporto Režimai
Sportuok efektyviau su 7 skirtingais sporto režimais. Ar tai būtų bėgiojimas, važinėjimas dviračiu ar tenisas, galėsi patikrinti treniruotės trukmę, judėjimo greitį, nukeliautą atstumą, širdies pulsą, pasiekimus ir kitus duomenis.

Atsparumas
Sponge Move HR 2 yra atsparus vandens purslams (IP68), dulkėms ir prakaitui, dėl to jis puikiai tiks tavo aktyviam gyvenimui.

Pranešimai
Gauk įeinančius skambučius ir matyk Facebook, Gmail, Skype ir kitus pranešimus Sponge Move HR 2 ekrane, kurie išsaugomi vidinėje atmintyje. Taip pat gali atmesti įeinantį skambutį vienu prilietimu.

Patogus Krovimas ir Ilgai Laikanti Baterija
Sponge Move HR 2 apyrankės baterija lieka įkrauta iki 7 dienų, o jos įkrovimas paprastas – tiesiog prijunk apyrankę prie USB be jokių papildomų laidų. Apyrankė pasikraus per 45 minutes ir tu vėl galėsi eiti treniruotis!

Miego Stebėjimas ir Žadintuvas
Su Move HR 2 galėsite telefone stebėti savo miego fazes. Apyrankėje įmontuoto lengvai vibruojančio žadintuvo pagalba galėsite atsibusti be streso ir nesukeliant triukšmo.


EAN: 6336320218790
Kaina (su PVM):
29.99 €

Šios prekės neturime

Krepšelis
Krepšelis tuščiasApdovanojimai
Strongest in Lithuania


Mūsų prekinis ženklas
tellos
Mes atstovaujame
Pagalba

 

Susisiekite su mumis:
tel. +370(5) 264-08-75
mob. +370-659-32500

Skype