Ridiva on Facebook
Kainininkas
Asmenukių lazda Sponge Selfie Stick T

Nuotraukų ar video darymas dar niekada nebuvo toks lengvas! Asmenukių lazda su trikoju – tai puikus būdas įamžinti ne tik save, bet ir savo draugus nesikreipiant pagalbos į praeivius, nelakstant ir neužstatinėjant  laikmačio ar neprarandant draugų kadre.  Puikiai tinka keliaujantiems, stovyklaujantiems, kopiantiems į kalnus, gulintiems paplūdimyje, pramogaujantiems ar tiesiog darantiems video dienoraštį.

 • Lazdos ilgis yra reguliuojamas (30 – 98 cm);
 • Tinka daugumai telefono aparatų (palaiko Android 3.0 ir naujesnes versijas, iOS 4.0 ir naujesnes versijas);
 • Lengva, su patogia neslystančia rankena, neužima daug vietos;
 • Medžiaga: aliuminis;
 • Maksimali keliamoji galia iki 500 g;
 • Dėžutėje: asmenukių lazda, trikojis, universalus telefoninis laikiklis, pultelis.

  Naudojimas: Laikydami lazdą lengvai pasukite į kairę, nusistatykite norimą ilgį ir pasukę į dešinę užfiksuokite. Norėdami naudoti trikojį, prisukite jį prie lazdos dugno arba naudokite jį atskirai su telefono laikikliu. Įjunkite nuotolinio valdymo pultelį, telefone įjunkite Bluetooth funkciją, suraskite “AB shutter 3”. Palaukite kol  įrenginiai vienas kitą aptiks ir susinchronizuokite juos. Fotografuokite ar filmuokite tiesiog nuspaudę mygtuką esantį pultelyje. Jeigu pultelis neveiks, atsisiųskite aplikaciją “camera 360”.

  Selfie Stick T yra “Bluetooth” asmenukių lazda ir trikojis viename. Jis puikiai tinka video, “time lapse”, grupinėms nuotraukoms ir video skambučiams. Ši lazda padaryta iš atsparaus aliuminio, jos ilgis siekia iki 98 cm ir tai leis jums daryti nuotraukas iš skirtingų kampų.

  Trikojis leis jums pastatyti kamerą arba mobilųjį telefoną tinkamoje pozicijoje. Jį lengva nuimti nuo asmenukių lazdos ir naudoti atskirai. 

  Nuotolinio fotografavimo mygtukas yra tinkamas iOS ir Android telefonų naudotojams. Selfie Stick T gali būti valdomas iki 10 m atstumu nuotolinio pultelio pagalba arba laikant ją rankoje kaip sandartinę asmenukių lazdą. 

  GoPro ir kitos kameros 

  Selfie Stick T yra tobulas kelionės draugas GoPro naudotojams ir keliautojams su kitokiomis kameromis arba telefonais. Dokumentuoti apsilankymą Bahamuose arba pas močiutę niekada nebuvo toks lengvas! 


EAN: 6336320218004
Kaina (su PVM):
16.89 €

Šios prekės neturime

Krepšelis
Krepšelis tuščiasApdovanojimai
Strongest in Lithuania


Mūsų prekinis ženklas
tellos
Mes atstovaujame

Pagalba

 

Susisiekite su mumis:
tel. +370(5) 264-08-75
mob. +370-659-32500

Arba per Skype

ridiva Skype